Kurumsal

Kurumsal

1960 yılından günümüze faaliyet gösteren Serbestler Ticaret birçok sektörde, geniş ve çeşitli ürün yelpazesi ve her zaman sadık kaldığımız dürüstlük ilkesine bağlı olarak 53 yıldır hizmet vermektedir.

Firmamızın züccaciye ve mutfak eşyaları ile başlayan ticaret yaşamı, geçen yıllar içinde çeşitli sektörlere başarılı bir şekilde genişlemiştir. Firmamız şu anda işyerleri, fabrikalar ve şantiye malzemelerinden ev gereçlerine, çeyizlik eşyalardan bebek mobilyalarına kadar çok çeşitli ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Her zaman yeniliğe açık olan firmamız kendinden emin adımlarla tüm Trakya’ya verdiği hizmetler doğrultusunda SERBESTLER ismini markalaştırmıştır.

Serbestler Mobilya, geniş ürün grupları ile yılların tecrübesini ve kalitesini birleştirip siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına gururla sunmaktadır.

Firmamızın ilkeleri doğrultusunda sevkiyat ve ürün tesliminde zamana önem verip, sadece faaliyet gösterdiğimiz bölge için değil, tüm Türkiye’ye anında sevkiyat ve montaj hizmetleri sunmaktadır.